wtorek, 6 sierpnia 2013

Opaski do włosów

Heather roseMoja najnowsza opaska powstała na zlecenie indywidualne. Fioletowy akcent nawiązuje kolorystycznie do kolczyków oraz bukietu Panny Młodej. Pani Julia postawiła na romantyczną sukienkę w kolorze naturalnej bieli wykonaną z szyfonu i delikatnej koronki. Dobrała do tego fioletowe kolczyki wykonane metodą sutaszu oraz torebkę i bukiet w tym samym kolorze. Starałam się, aby ślubna opaska dobrze komponowała się z pozostałymi elementami stylizacji, tworząc razem spójną całość. Brzegi płatków róż są delikatnie barwione na fioletowy i biały kolor. Woalka półkolem zachodzi na linię brwi.


Daisy


Kolejna opaska ślubna, tym razem cała w białym kolorze. Aby bliżej poznać gust Panny Młodej poprosiłam o wysłanie kilku zdjęć z internetu, przedstawiających ślubne ozdoby, które jej się spodobały. I tak powstała  subtelna, wyszywana koralikami opaska Daisy.


Violet RosesKolejna propozycja, już w nieco innym stylu. Niekoniecznie dla Panny Młodej, ale za to świetna dla jej mamy lub świadkowej w zestawieniu z prostą, jednokolorową sukienką. 

Taka ozdoba znajdzie też swoje zastosowanie w bardziej odważnej stylizacji - idealna dla dziewczyn lubiących styl alternatywny.
W przyszłości planuję inne wersje kolorystyczne tego modelu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz