piątek, 25 kwietnia 2014

Ozdoby do włosów wyszywane kamieniami

Czas pędzi jak szalony - już za tydzień rozpocznie się Majówka Fotograficzna organizowana przez White Alice. Podczas warsztatów zajmę się wizażem i stylizacją. Dokładniejszy opis wydarzenia już niedługo, tymczasem chciałam pokazać moje najnowsze projekty, których motywem przewodnim są sztuczne kamienie.

1. Wyjątkowa opaska wykonana na zamówienie indywidualne wg projektu mojej klientki. Prace nad nią rozpoczęły się już na początku marca - był to jeden z najbardziej skomplikowanych projektów, które miałam przyjemność realizować. Na proces wykonania ozdoby złożył się: wybór odpowiednich komponentów i sprowadzenie ich z zagranicy, ręczne farbowanie materiałów, by idealnie pasowały do sukni ślubnej, wyszycie opaski za pomocą ok. 300 małych kamieni, połączenie wszystkich elementów razem z piórami, zamocowanie zapięć.


2. Miętowo kremowy fascynator zdobiony kamieniami i perełkami oraz czterema rodzajami piór. Bazę zdobi hiszpańska koronka.

2 komentarze:

  1. Zazdroszczę Ci cierpliwości. Mówią mi ludzie, że jestem cierpliwa, ale jakby mi przyszło wyszywać te wszystkie kamienie, to bym się chyba skończyła...Całość wygląda cudownie! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję! :) Na szczęście dla mnie jest to bardzo odprężające zajęcie, uwielbiam ręczne szycie i wyszywanie.

      Usuń