poniedziałek, 10 czerwca 2013

Fascynatory na zlecenie indywidualne

Każde zlecenie indywidualne, jakie otrzymuję, staram się traktować jako wyzwanie oraz sposobność do zdobycia nowego doświadczenia. Moim priorytetem jest trafienie w gust klientki oraz idealne dopasowanie ozdoby do planowanej stylizacji. Aby jak najlepiej dobrać kolor zwykle proszę o przesłanie zdjęcia sukienki lub (jeśli istnieje taka możliwość) dostarczenie skrawka materiału. 
Pierwszym etapem prac jest wyszukanie oraz dobranie odpowiednich materiałów, z których zostanie uszyta baza oraz wierzchnie aplikacje. Czasem, jeśli kolor jest nietypowy jest to naprawdę trudne zadanie. Zdarza się, że sama farbuję tkaniny i pióra, aby uzyskać pożądany odcień. 
W przypadku, kiedy mam parę pomysłów na ułożenie ozdobnych dodatków na podstawie, kontaktuję się z klientką i przedstawiam kilka propozycji do wyboru. Ostatnim etapem pracy jest zatwierdzenie przez klientkę wyglądu toczka lub przedstawienie uwag dotyczących preferowanych poprawek.

Oto zdjęcia czterech ostatnich fascynatorów, które powstały na zlecenia indywidualne. W najbliższych planach mam jeszcze dwa cuda w odcieniach różu - już nie mogę się doczekać, aż je skończę! :)3 komentarze:

  1. Są prze piękne :)
    pozdrawiam i zapraszam do sb http://paulla-inspirations.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. ten dzielony jest piękny i taki nietypowy! :) oczywiście wszystkie cztery są fantastyczne! :) jesteś strasznie zdolna! :)

    OdpowiedzUsuń